Fundusze unijne – są to środki finansowe, które można uzyskać w ramach programów  operacyjnych przeznaczonych na rozwój gospodarki danego kraju wchodzącego w skład UE. Środki te znacząco wpływają na rozwój szeroko rozumianych regionów, co bezpośrednio przekłada się na przedsiębiorców, samorządy oraz organizacja pozarządowe.

W obecnej perspektywie finansowej mamy do dyspozycji tak zwane instrumenty zwrotne (preferencyjne pożyczki) oraz dotacje. Istnieje również możliwość przeszkolenia pracowników oraz korzystania ze specjalistycznych usług doradczych.

W ramach Funduszy Unijnych Grupa Gumułka oferuje:

- ocena szans pozyskania finansowania zewnętrznego;

- przygotowanie wniosku o dofinansowanie;

- przygotowanie studium wykonalności;

- doradztwo w zakresie realizacji projektu finansowanego z funduszy unijnych;

- rozliczanie projektu jak również reprezentowanie beneficjenta podczas kontroli;

- zapewnienie bezpieczeństwa wnioskodawcy

- monitoring projektu;

- opracowanie strategii rozwoju;

Nasza firma wykonuje wyżej wymienione usługi z największą starannością oraz z naciskiem na interesy klienta.

Zespół etatowych specjalistów, którzy pracują dla nas od wielu lat, udzieli Państwu wszystkich potrzebnych informacji oraz pomoże uzyskać fundusze unijne potrzebne do rozwoju firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogliśmy już wielu klientom! Naszymi klientami są: Jednostki Samorządu Terytorialnego, spółki giełdowe, firmy sektora MSP, organizacje NGO.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych usług prowadzonych w ramach Funduszy Unijnych, a także do skontaktowania się z naszymi specjalistami!