ABI - Kontakt

Ilustracja kontaktu
Partner w Grupie Gumułka
Adres:
Biuro w Katowicach
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
32 721-20-65 wewn. 2509
Telefon komórkowy:
785-100-206
Dodatkowe informacje:

Sergiusz Kunert – doświadczony ekspert w zakresie audytów systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnych z normą ISO-27001, systemów zarządzania ryzykiem zgodnie z normą ISO-27005, zintegrowanych systemów zarządzania jakością i środowiskiem, systemów zarządzania usługami IT zgodnie z normą ISO-20000. Analityk systemów zarządzania informacją, projektant oraz praktyk w obszarze technologii C++, JAVA, RubyOnRails, Python. Członek komisji Bezpieczeństwa Biznesu przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji zewnętrznego Inspektora Danych Osobowych - IOD (dawniej ABI) na rzecz podmiotów komercyjnych jak i publicznych w różnych branżach.
W przeszłości pełnił rolę eksperta w licznych projektach realizowanych dla podmiotów prywatnych (m.in. BZ WBK, MAPEI Polska, ROCA Polska, Grupa Sobiesław Zasada) jak i publicznych (m.in. ARiMR, Tramwaje Śląskie S.A., Centralny Ośrodek Sportu, Gmina Bytom). Wykładowca w ramach projektów edukacyjnych realizowanych dla Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Rozwoju oraz podmiotów z branży medycznej.