Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od ponad dwudziestu lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając Klientów specjalistyczną wiedzą.
Zatrudniamy najlepszych!

koła

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Biegły Rewident

Miejsce pracy: cała Polska

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
  • uprawnienia biegłego rewidenta,
  • dobra znajomość komputera, bardzo dobra znajomość Ms Office,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • swoboda w zarządzaniu podległym personelem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Główne obowiązki:
  • przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych,
  • realizacja innych usług atestacyjnych,
  • sporządzanie i odpowiedzialność za dokumentację z badania, z projektu,
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość przeprowadzanych projektów audytorskich,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • dbałość o utrzymanie dobrych relacji z klientem.

Zapewniamy:
  • udział w prestiżowych projektach audytorskich z wielu sektorów gospodarki,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy i współpracę z najlepszymi specjalistami,
  • przyjazną atmosferę w pracy.