Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od dwudziestu lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów specjalistyczną wiedzą.
Zatrudniamy najlepszych!

 koła

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Starszy Konsultant w Dziale Doradztwa Podatkowego

 Miejsce pracy: Katowice

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy związanej ze stosowaniem prawa podatkowego,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze,
  • bardzo dobra znajomość podatków CIT i VAT, mile widziana znajomość przepisów podatkowych,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania, dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, samodzielność,
  • znajomość j angielskiego w stopniu umożliwiającym rozmowę i prowadzenie korespondencji mailowej,
  • mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu cen transferowych i analiz porównawczych,
  • mile widziany wpis na listę doradców podatkowych.

Główne obowiązki:
  • udział w przeglądach/audytach podatkowych z zakresy VAT i CIT,
  • przygotowywanie pism procesowych w sprawach przed organami prodatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi,
  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych i analiza porównawcza,
  • kontakt z klientami Kancelarii.

 Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - zależy nam abyś czuł się bezpiecznie,
  • dofinansowanie do pakietów sportowych - lubimy ludzi z pasją, a Ty na pewno masz talent,
  • szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii Grupy Gumułka, bo chętnie dzielimy się swoją wiedzą,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów - chcesz zdobywać nowe kwalifikacje? Pomożemy Ci,
  • spotkania firmowe/pracownicze, abyś mógł spędzić czas ze swoimi kolegami z zespołu i wspólnie robić to, co sprawia nam radość,
  • świadczenia okolicznościowe, imprezy kulturalne i sportowe - bo nie tylko pracą człowiek żyje.