Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od ponad dwudziestu lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając Klientów specjalistyczną wiedzą.
Zatrudniamy najlepszych!

koła

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Promocji

(dział zamówień publicznych)

Miejsce pracy: Katowice

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
  • kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych,
  • udział w negocjacjach, w tym w ramach procedur zamówień publicznych,
  • analizowanie umów oraz aneksów,
  • udział w przygotowaniu sprawozdawczości na rzecz zewnętrznych organów nadzoru,
  • odbieranie i prowadzenie korespondencji w tym sporządzanie pism i dokumentów,
  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych, urządzeń biurowych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Główne obowiązki:
  • wykształcenie wyższe (lub student w trybie niestacjonarnym),
  • podstawowa znajomość Prawo Zamówień Publicznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
  • łatwość w interpretacji przepisów prawa i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi narzędzi typu CRM.

Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - zależy nam abyś czuł się bezpiecznie,
  • dofinansowanie do pakietów sportowych - lubimy ludzi z pasją, a Ty na pewno masz talent,
  • szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii GG, bo chętnie dzielimy się swoją wiedzą,
  • dofinansowanie do szkoleńi kursów - chcesz zdobywać nowe kwalifikacje? Pomożemy Ci,
  • spotkania firmowe/pracownicze, abyś mógł spędzić czas ze swoimi kolegami z zespołu i wspólnie robić to, co sprawia nam radość,
  • świadczenia okolicznościowe, imprezy kulturalne i sportowe - bo nie tylko pracą człowiek żyje.